Skrýt reklamu



Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Please select the options below to the correct list to avoid automated registrations.
Ovoce
Zelenina
Paprika
Jablko
Mrkev
Jahoda
TIP: Registrujte se a nebudete muset vyplňovat antispamovou kontrolu.
   
Přehled tématu - jj, přesně tohle se mi v O2 stalo
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  jj, přesně tohle se mi v O2 stalo  Odpovědět s citací
jj, přesně tohle se mi v O2 stalo. Chtěl jsem VDSL internet a v krabici s modemem byly navíc přibaleny kabely i k pevné telefonní lince. Za 80,- měsíčně navíc. Šel jsem tedy zpět na pobočku v OC Nový Smíchov a všichni se vykrucovali, že ten, kdo mi to prodal má teď volno a že to oni měnit nemohou atd. Byť je to asi kec, počkal jsem si na pána a omlátil mu to o hlavu.
Opravdu tohle těm firmám stojí za to? Zajímalo by mě to, jestli takovéto praktiky mají nějaký význam pro firmu, ale podle mě spíš pro jejich "powerpointového manažera", který může vykázat stále rostoucí trend v prezentaci, přestože se toho velká část poté zruší.
Byť mám stále internet od O2, pořád se rozhlížím, ke komu přejít, takovéto praktiky podporovat svými penězi nehodlám.
Příspěvek Napsal: stř 28. led 2015 13:58:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


www.o2.cz, www.bonerix.cz/start, www.vodafone.cz, www.modrevolani.cz



« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.

TOPlist

Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - tvorba webu